Twoje IP: 34.239.172.52
serwer time: 2020-04-04 09:27:55

Kolejne spotkanie z Wiesławem Drabikiem

Spotkanie z Wiesławem Drabikiem

Wiesław Drabik już po raz kolejny gościł w naszej bibliotece. Pan Wiesław odwiedził bibliotekę w dniu 26 września. Na spotkanie przybyli uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej w Przykonie. Już od samego początku pisarz rozbawił swoją publiczność żartami, dowcipami, opowiastkami, tak że na twarzach dzieci przez cały czas gościł uśmiech. Pisarz opowiedział swoje początki z pisaniem i książką oraz skąd czerpie pomysły na nowe historyjki i utwory. Nieodzownym elementem spotkania było nieustanne rymowanie- zgadywanie, a za każdą prawidłową odpowiedź uczniowie otrzymywali nagrodę w postaci zakładki lub naklejki. Zwycięzcą okazał się Sebastian z klasy III, który to zebrał najwięcej nagród.

Pan Wiesław bardzo zachęcał do korzystania ze zbiorów biblioteki i czytania książek. Na zakończenie spotkania dzieci zakupiły książki oraz otrzymały autograf autora.