Twoje IP: 34.239.172.52
serwer time: 2020-04-04 09:38:48

Dzień Kobiet w Gminie Przykona

7 marca 2017 roku piękniejsza część Gminy Przykona miała okazję świętować Dzień Kobiet. Jak co roku spotkanie odbyło się w Zajeździe Staropolskim, gdzie przybyłe Panie witali przedstawiciele gminy, czyli wójt Mirosław Broniszewski, zastępca wójta Roman Marciniak, przewodniczący Rady Gminy Stanisław Bryl oraz radny Krzysztof Kałużny. W programie artystycznym zaprezentował się młodzieżowy zespół „GREEN” oraz grupa teatralna „KLAKIER”. Rozdane zostały upominki dla wyróżnionych Pań oraz honorowe tytuły, takie jak „Perfekcyjna Pani Domu”, czy „Miłośniczka Sportu”. Po występach młodzieży, w swoim programie kabaretowym wystąpił Grzegorz Stasiak. Na koniec dla wszystkich przygotowany został słodki poczęstunek.