Twoje IP: 18.205.176.100
serwer time: 2019-08-20 10:28:20

Nowi Mistrzowie Pięknego Czytania

Dnia 23 marca br. w bibliotece odbyły się eliminacje gminne Konkursu „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas czwartych, którzy prezentowali teksty autorstwa pani Grażyny Bąkiewicz. Uczestników zmagań czytelniczych oceniła komisja konkursowa w składzie: Urszula Szczęsna - dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku i Izabela Rychter- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej we Władysławowie.

Tytuł Super Mistrza Pięknego Czytania zdobył Sebastian Rykała, który reprezentował będzie naszą gminę w eliminacjach powiatowych dnia 9 kwietnia 2018 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a Super Mistrzowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.