Twoje IP: 52.55.186.225
serwer time: 2019-04-20 07:03:26

Nowi Mistrzowie Pięknego Czytania

Dnia 23 marca br. w bibliotece odbyły się eliminacje gminne Konkursu „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas czwartych, którzy prezentowali teksty autorstwa pani Grażyny Bąkiewicz. Uczestników zmagań czytelniczych oceniła komisja konkursowa w składzie: Urszula Szczęsna - dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku i Izabela Rychter- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej we Władysławowie.

Tytuł Super Mistrza Pięknego Czytania zdobył Sebastian Rykała, który reprezentował będzie naszą gminę w eliminacjach powiatowych dnia 9 kwietnia 2018 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a Super Mistrzowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.