Twoje IP: 3.235.137.159
serwer time: 2020-09-30 02:20:47

Przykoński Finał WOŚP 2020

Przykoński finał WOŚP

W dniu 10 stycznia 2020 roku CKBP Gminy Przykona przy współpracy z Zespołem Szkół w Przykonie oraz Stowarzyszeniem „SOKÓŁ” zorganizowało przegląd dorobku artystycznego dzieci i młodzieży połączony z akcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas akcji zaprezentowały się dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Przykonie, Orkiestra Dęta działająca przy CKBP oraz Adam Trzmielewski, absolwent Zespołu Szkół oraz uczestnik eliminacji programu „The Voice Kids”. Zorganizowano również wystawę „Drugie życie przedmiotu” oraz wystawę rękodzieła uczniów, a także degustację domowych wypieków Kół Gospodyń Wiejskich z miejscowości: Radyczyny, Młyniska, Przykona, Rogów, Laski, Gąsin, Ewinów i Smulsko. W akcji udział wzięli mieszkańcy naszej gminy, nauczyciele z Zespołu Szkół w Przykonie, przedstawiciele władz: Mirosław Broniszewski Wójt Gminy Przykona, Maksymilian Majchrzak – Przewodniczący Rady Gminy, Marianna Olejnik – sekretarz Gminy Przykona, radni gminni: Łukasz Sadłowski, Marcin Czaja, Marcin Grynda i Czesław Witczak, sołtysi: Piotr Mintus, Jan Stasiak, Tomasz Łuczak, Agnieszka Witczak. Imprezę poprowadzili absolwenci Zespołu Szkół w Przykonie Maja Zając i w/w Adam Trzmielewski.