Twoje IP: 3.236.222.124
serwer time: 2021-05-15 14:02:24

Konkurs Plastyczny "Moja Dizajnerska Maseczka"

REGULAMIN KONKURSU

$11. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona.

$12.   Cele konkursu:
·    rozwijanie wyobraźni i kreatywności plastycznej,
·    doskonalenie znanych technik plastycznych i odkrywanie nowych,
· uświadomienie uczestnikom ich potencjału twórczego oraz możliwości jego wykorzystania,
·    umożliwienie prezentowania zdolności manualnych.

$13.   Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat.

$14. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie maseczki ochronnej - naszego nieodzownego atrybutu w czasach koronawirusa. Technika prac jest dowolna – liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność.

$15. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę. Praca musi zostać wykonana samodzielnie przez dziecko.

$16.  Zgłoszenia prac należy dokonać poprzez elektroniczne wysłanie fotografii wykonanej maseczki, obejmującej jej pełny obraz (w zależności od potrzeby można wysłać max. 3 zdjęcia dotyczące jednej maseczki) wraz z danymi (imię i nazwisko dziecka, wiek oraz nr telefonu) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub w wiadomości na Facebookowej stronie CKBP do 20 listopada 2020r.

$17.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 listopada 2020r. Wyniki oraz nagrodzone prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.bibliotekaprzykona.pl oraz na naszym Facebooku.
Nagrodzeni uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

$18.  Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody, które będzie można odebrać w siedzibie CKBP lub jeśli będzie taka konieczność zostaną przekazane drogą pocztową.

$19. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania, przetwarzania i publikowania nadesłanych prac. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na udostępnienie nagrodzonych prezentacji na Facebooku i przetwarzaniem danych osobowych związanych z konkursem.

$110. Więcej informacji w sprawie konkursu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00 pod nr telefonu (63) 279 10 37  lub na Messengerze.