520364

Twoje IP: 3.80.6.254
serwer time: 2019-11-13 20:51:46

Odkryj w sobie pasję...

ODKRYJ W SOBIE PASJE... c.d.
11 maja nastąpiło podsumowanie warsztatów muzycznych organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Przykonie w ramach projektu
„Odkryj w sobie pasję…”. Uczestnicy wzięli udział w zajęciach plenerowych w Goszczanowie, gdzie wraz z zespołem „Znad Swędrni” działającym przy tamtejszym ośrodku kultury wspólnie uczyli się nowych piosenek przy akompaniamencie kapeli. W maju też odbywały się warsztaty teatralne, na których to uczestnicy zaznajomieni zostali z zasadami występowania na scenie. Uzyskali wiedzę jak pozbyć się tremy przed publicznym wystąpieniem. Warsztaty te zakończyły się wspólnym wyjazdem do teatru w Kaliszu. Dużą atrakcją stały się też warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy uczyli się pracować na kole garncarskim oraz lepić różne przedmioty z gliny samoutwardzalnej. Jednym z zagadnień zajęć plastycznych było malowanie witraży oraz malowanie na płótnie. Te ostanie odbyły się także w plenerze przy „Wigwamie” w Rusocicach gmina Władysławów. Powstały tam przepiękne obrazy ukazujące pejzaże okolicznych lasów.
więcej w zakładce GALERIA