Filia w Radyczynach

Orkiestra Dęta

Kółko plastyczne

Klub seniora "ZACISZE"

Zespół ludowy "ZGODA"

Zakup nowości wydawniczych zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej
w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

BN

 

NPRC


Główny sponsor
DNI PRZYKONY 2015

znak A inwersyjny

822550
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim tygodniu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
24
501
3822
814600
12847
16851
822550

Twoje IP: 3.236.110.106
serwer time: 2021-07-26 01:10:14

Pracownicy

Dyrektor CKBP Gminy Przykona - mgr Ewa Banasiak

Na stanowisku dyrektora pracuje od 22 lat. Skończyła studia na kierunku bibliotekoznawstwo i informacja naukowa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studia podyplomowe na kierunku zarządzanie placówkami oświaty i kultury. Lubi pracę z ludźmi, a przede wszystkim kontakt z dziećmi i młodzieżą. Jest miłośniczką thrillerów, książek psychologicznych i medycznych. Relaksuje się przy dobrym filmie i muzyce, a od czasu do czasu chętnie odwiedzi teatr.

„Moim marzeniem jest stworzenie przy CKBP miejsca przyjaznego dla wszystkich mieszkańców naszej gminy, gdzie będzie można posłuchać muzyki, zagrać w bilard lub po prostu porozmawiać. Stworzenie azylu gdzie każdy będzie mógł się zrelaksować i spotkać na HERBACIE, kawie i ciastku.”

H – humor

E – edukacja

R – rozrywka

B – biblioteka

A – animacja

C – czytelnictwo

I – Internet

E – e-book

 

 

Główny Księgowy – mgr Robert Janik

 

 

Starszy bibliotekarz – Urszula Cichomska

W zawodzie pracuje od 20 lat. W CKBP zajmuje się gromadzeniem, opracowywaniem i udostępnianiem zbiorów bibliotecznych, a także kadrami. Ukończyła studium bibliotekarskie w Łodzi. Uważa siebie za domatorkę, a od 1,5 roku jest szczęśliwą babcią. Lubi dobrą książkę i filmy komediowe, a najbardziej spacery z wnuczką.

 

Bibliotekarz – mgr Joanna Jurkiewicz

W zawodzie bibliotekarza pracuje od 6 lat. Skończyła pedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Koninie oraz studium bibliotekarskie. W CKBP zajmuje się prowadzeniem Filii w Radyczynach oraz organizacją lekcji bibliotecznych dla najmłodszych. Jej pasją od zawsze była literatura. Najchętniej czyta książki obyczajowe. Lubi kontakt z drugim człowiekiem i długie wiosenne spacery.

 

Instruktor ds. animacji kultury – Andżelika Mielczarek

W CKBP pracuje od ponad dwóch lat. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Warszawskim, oraz studium technik BHP, a w przyszłości planuje rozpocząć studia podyplomowe na kierunku animator i menadżer kultury. W CKBP zajmuje się organizacją imprez kulturalnych, konkursów i warsztatów oraz promocją. Jej pasją jest muzyka, taniec i aktywny wypoczynek, taki jak jazda na nartach lub wędrówki górskie, ale od czasu do czasu lubi też zdrowo poleniuchować.

 

Informatyk – Karol Skiba

W CKBP informatykiem jest od 5 lat, ale zajmuje się również przygotowaniem technicznym imprez kulturalnych. Ukończył informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jego pasją jest żeglarstwo. Lubi czytać książki podróżnicze, a każdą wolną chwilę spędza z rodziną lub przyjaciółmi.

 

Instruktor muzyczny – Janusz Kujawa

Jest kapelmistrzem Orkiestry Dętej działającej przy CKBP, uczy gry na instrumentach dętych oraz przygotowuje młodych adeptów do gry w orkiestrze. Ponadto jest nauczycielem muzyki w Zespole Szkół w Przykonie i gra w rodzinnym zespole muzycznym. Oprócz muzyki jego pasją są podróże.

 

Instruktor muzyczny – Radosław Darul

Jest opiekunem zespołu ludowego „Zgoda”. Prowadzi zajęcia wokalne i przygotowuje zespół do występów. Ponadto jest nauczycielem w klasie akordeonu w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Turku.

 

Instruktor muzyczny – Aleksandra Gajewska

W CKBP koordynuje spotkania członków klubu seniora „Zacisze” prowadząc zajęcia muzyczne.

 

Instruktor plastyczny - Aleksandra Sadłowska

Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Ukończyła edukację artystyczną z zakresu sztuk plastycznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poza pracą i malowaniem, lubi czytać książki historyczne i kryminały oraz oglądać dobre filmy.

 

 

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © Operatorio! All right Reserve!
Design by : OPERATORIO!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise